גרה בחולון? מפרגנת לך משלוח חינם בחולון בלבד בהזמנות מעל 100 ש"ח - בהזמנה יש לבחור איסוף עצמית

נעים להכיר

 שמי שרונה רפפורט ואני סבונאית טבעית
כשהתחלתי ללמד הכנת סבונים טבעיים היה לי חלום, שכולם יוכלו להשתמש בסבונים טבעיים כדבר שבשגרה, שהשימוש בחומרים טבעיים יהיה יומיומי ולא מותרות, שכל מי שמבין את המשמעות של שמירה על בריאות הגוף יוכל לעשות זאת בקלות ובהנאה.
מאז עברו כבר כמעט חמש שנים, עשרות סדנאות ומאות תלמידים ותלמידות שמכינים סבונים נפלאים, חלקם אפילו הקימו עסק מוצליח למכירת הסבונים שלהם.

אני מגיעה מרקע של כימיה ותזונה, למדתי בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ויש לי תואר במדעים Bsc.

במשך השנים למדתי והתנסתי בתחומים שונים ברפואה אלטרנטיבית ותזונה טבעית לפי רפואת הרמב"ם.

במהלך הזמן נחשפתי לחשיבות השימוש בחומרים טבעיים בכל מה שנוגע לגופנו
ראיתי את ההשפעה החיובית של השימוש בחומרים טבעיים על הבריאות שלי ושל משפחתי ובשמונה השנים האחרונות אני מאוהבת בעולם הכנת הסבון הטבעי

מדובר רבות על החשיבות של שימוש בחומרים טבעיים בתעשיית המזון, וכולנו דואגות להמעיט באכילת מזון מעובד.
אותו הדבר לגבי החומרים שאנחנו מורחות על גופנו, אין שום סיבה להשתמש במוצרים תעשייתיים המכילים חומרין שנספגים דרך העור שלנ ומזיקים לעור ולבריאות שלנו.

הכנת סבונים טבעיים הפכה עבורי להרגל ואף להתמחות, שנים רבות הכנתי סבונים טבעיים עבורי עבור משפחתי וחבריי וכך התמקצעתי בתחום, צברתי ידע רב ופיתחתי שיטה פשוטה ומהירה להכנת סבונים.

את הידע שצברתי אני רוצה להעביר אליכן.

לשם כך הקמתי את המרכז לסבונים טבעיים בו אני חולקת את הידע שלי בעזרת הסדנאות שאני מעבירה, הקבוצה בפייסבוק והאתר הזה בו אני משתפת במאמרים מקצועיים בתחום הכנת הסבונים.
העברתי עשרות סדנאות של הכנת הסבונים בשיטה פשוטה וקלה שכל אחת יכולה ללמוד וליישם בעצמה, כל מי שמתעניינת ומבינה את החשיבות בשימוש בחומרים טבעיים תוכל ללמוד במהירות את הטכניקה.

הסדנאות מותאמות לקהל יעד רחב ולצרכים האישיים של כל אחת, ניתן להגיע לסדנאות פרטיות או כחלק מקבוצה ואף לסדנאות רבות משתתפים (מתאים לארגונים כימי גיבוש קבוצתיים).

בסוף הסדנה ניתן לרכוש אצלי את כל הכלים והחומרים הדרושים להכנת סבונים בבית ותקבלי ליווי שלי לכל נושא או שאלה בקבוצת ווטסאפ, כך שלא מדובר בהכנת סבון באופן חד פעמי, אלא בסדנה אשר תקנה לך את הכלים להכין סבונים טבעיים ובריאים בבית בעצמך.

 אם הכנת סבונים מחומרים טבעיים מסקרנת אותך כמו שזה סיקרן אותי, את מוזמנת להגיע לסדנה ויחד ניצור בקלות את הסבון הטוב ביותר עבורך                                                     

מחכה לך בסדנה הקרובה                     
שרונה

!Let’s make soap